Матеріально-технічна база ХЛ № 178

Освітній процес здійснюється на базі колишнього дитячого садка, який був адаптований для потреб школи. У приміщенні обладнано й тематично оформлено 12 кабінетів , читальний зал із книгосховищем, їдальня на 70 місць, актовий зал, медичний кабінет, учительська та кабінети адміністрації.

Для здійснення роботи шкільних медіа обладнано «Радіоцентр», внутрішньошкільне телебачення.

З 2018 року почала роботу початкова школа, навчальні кабінети якої відповідають сучасним вимогам НУШ.

На території гімназії для проведення уроків фізичної культури, занять з предмета «Захист України», здійснення спортивно-оздоровчих заходів розміщено гімнастичне містечко, тренажерний комплекс, футбольне та баскетбольне поля.

Велика увага приділяється благоустрою та озелененню території шкільного подвір’я. Тут учні не лише проводять веселі перерви на свіжому повітрі, а й уроки, здійснюють спостереження за рослинами, проводять цікаві заходи в літньому таборі відпочинку.

Усі навчальні кабінети та адміністративні приміщення приєднано до мережі Інтернет. У приміщенні школи та на ії території здійснюється цілодобове відеоспостереження.