Загальна кількість класів – 12

Загальна кількість учнів – 306

Мова навчання – українська, російська.

Іноземна мова – англійська.

Напрям навчання – суспільно - гуманітарний.

Профілі навчання – економічний та правовий.

Головна мета роботи закладу освіти: забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти; виховання громадянина України, шанобливого ставлення до родини; формування і розвиток соціально зрілої творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, підготовленої до професійного самовизначення.

Основні напрями діяльності:

Загальношкільна мета: «Забезпечення сприятливих умов для збереження здоров'я учнів, формування ключових компетентностей здоров'я збереження як основи успіху та саморозвитку особистості».

Виховна мета: «Формування громадської свідомості в учнів засобами національно-патріотичного виховання».

Методична мета: «Формування інноваційного простору гімназії як умова розвитку особистості вчителя й учня»