Заміни лампи - зміни світ

За вагомий внесок у підвищення обізнаності школярів щодо питань енергоефективного освітлення у межах «Всеукраїнської освітньої кампанії в школах зенергоефективного освітлення», яку реалізовано Проектом «Трансформація ринку в напрямку енероефективного освітлення» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду, Харківська гімназія №178 «Освіта» отримала сертифікат.

У гімназії проведено виховні години підчас яких діти ознайомились з країнами світу, які вже відмовились від використання ламп розжарювання, у процесі такої відмови та ще не відмовилися. Учні виконали цікаві завдання та розгадали кросворд. Отримали цікаві буклети, прочитали дуже багато нової інформації про необхідність переходу на енергозберігаючі лампи. Також, переглянувши пізнавальний фільм та мультфільм, діти почали по- іншому висловлювати свої думки стосовно цієї важливої теми.

/Files/photogallery/9086/img256.jpg