Тиждень права

10 грудня світ відзначає Міжнародний день прав людини. З цієї нагоди в нашій гімназії пройшов «Тиждень права».

10 грудня в усіх класах пройшов Всеукраїнський урок «Права людини». У бібліотеці учні переглянули тематичну виставку літератури «Сторінками історії розвитку законів». Також пройшли такі заходи: круглі столи «Права та обов’язки сучасного громадянина України» за участі представників ХНУВС та «Конституційні засади єдиної суверенної держави» , зустріч з працівником сектору Комінтернівського ГУ Національної поліції Давиденко М.В. Під час виховних годин, круглих столів та вікторин учні дізнались багато нового та цікавого міжнародні правові тенденції, норми та вимоги українського законодавства, дітей пригадали, що громадянин має не лише права а й обов’язки.