Увага!

Діти, батьки, вчителі та вихователі Слобідського району взяли участь у спільній акції з військової частини 3005 Національної гвардії України і передали дітям в зону АТО теплі речі, іграшки. Акція була організована районним батьківським радою за підтримки Управління освіти Слобідського району. Це наш новий спільний проект з військовослужбовцями цієї військової частини. Ми запрошуємо інші райони Харкова підтримати цю ініціативу і надати посильну допомогу нашим дітям, які проживають в зоні АТО.

Шановні батьки!!!

Доводимо до Вашого відома, що в місті Харкові діє Міська батьківська рада - дорадчий орган Департаменту освіти Харківської міської ради на чолі з Хоша Мариною Олександрівною!

Якщо Ви не байдужі до захисту прав та інтересів дітей, батьків, вихователів та вчителів, маєте в собі сили, досвід та активне бажання – приєднуйтесь до нашої групи у соціальній мережі Facebook «Харківська Міськабатьківська рада», а якщо Ви маєте певний досвід й бажання для покращення рівня освіти та його реформування, тоді приєднуйтесь до групи «Реформуємо освіту разом». Звертаємо Вашу увагу на те, що в Комінтернівському районі діє Районна батьківська рада. Більш детальну інформацію ви можете отримати у соціальній мережіFacebookу групі «Батьківська рада Комінтернівського району» за посиланням. До складу РБР Слобідського району входять:

1.Голова: Стремоухов Вадим Валерійович

2.Бардінова Олена Олексіївна

3. Рікунов Сергій Віталійович

4.Дубовік Катерина Євгенівна

5.Мілько Ольга Вікторівна

До складу РБР Слобідського району від нашої гімназії входить Віхлянцева Інна Володимирівна - представник 11-А класу.

Будемо раді почути нові пропозиції, рекомендації та конструктивно-обґрунтовану критику. Ваша думка – дуже важлива для нас!

Голова Міської батьківської ради Хоша М.О.

mail: khosha@ukr.net