/Files/images/2020/31.png

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН— ЦЕ ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ТА МЕТОДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ВЧИТЕЛІВ.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Підготовка до ЗНО

/Files/images/2022/180.png

iLearn

Проєкт iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).

/Files/images/2022/181.png

Educational Era - студія онлайн-освіти