У нашій гімназії проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь із ними.

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня в гімназії проходить урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Попереду новий навчальний рік, нові друзі, нові враження та емоції!
/Files/images/kartinki/11.jpg
/Files/images/2020/58.JPG

ДЕНЬ ДУБЛЕРА

Традиційно напередодні Дня вчителя в нашій гімназії проводиться День дублера, коли учні 11-х класів стають учителями та адміністрацією навчального закладу. Учні-дублери проводять уроки в 5-6 класах за розкладом занять, виконують обов’язки директора гімназії та його заступників. Напередодні Дня дублера учні консультуються з учителями щодо проведення уроків та ретельно готуються. Уроки, проведені учнями-дублерами, оцінють учителі.
/Files/images/2020/55.jpg
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Через віки, тисячоліття вчителі вели, ведуть і будуть вести молоде покоління у світ знань, добра, справедливості.
На початку жовтня все різнобарв’я природи вітає наших улюблених педагогів з їх професійним святом, а учні готують приємний подарунок –святковий концерт.

/Files/images/2020/56.jpg
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Міцне здоров'я - це запорука чудового настрою, самопочуття, високої працездатності. Саме тому щовересня в гімназії проводиться "День здоров'я". Цього дня вся школа виїжджає за різними маршрутами територією Харківської області. От де поєднано приємне та корисне. Після ретельно спланованої тематичної екскурсії на дітей чекають приємний відпочинок у мальовничому куточку нашої малої Батьківщини, спортивні змагання та розваги.
/Files/images/2020/59.jpg
ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Не може бути людина здоровою без регулярних фізичних навантажень та заняття спортом. Останньої п'ятниці вересня у гімназії традиційно відбувається справжнє свято сили, міцності та витривалості. У цей день усі учасники освітнього процесу й одягнені, й налаштовані по-спортивному. Упродовж дня проходять спортивні змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики, естафети. А насамкінець юні спортсмени беруть участь у спортивному святі з привітаннями, нагородами та солодкими призами.
/Files/images/2020/66.jpg
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК "ДАРИ ОСЕНІ"

У жовтні напередодні осінніх канікул і діти, й дорослі беруть участь у благодійному ярмарку "ДАРИ ОСЕНІ". Власноруч випечені смаколики та все, що наші вихованці з їх батьками зібрали в саду та на огороді, продаються на благодійному ярмарку. Отримані кошти зазвичай передаються на доброчинність.

/Files/images/2020/82.jpg
НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Новий рік -це одне з найулюбленіших свят дітей і дорослих, напередодні якого всі мріють про чудеса. І на нашому щорічному новорічному карнавалі завжди трапляються дива. Яскрава ялинка, чарівна Снігуронька, добрі Дід Мороз та святий Миколай, веселий Сніговик приходять привітати нас зі святом. Лунають новорічні пісні, виконуються чарівні танці, читаються вірші та гуморески. Ми зустрічаємо Новий рік весело та отримуємо заряд позитивної енергії на весь наступний рік!
/Files/images/2020/62.jpg
ШКІЛЬНИЙ КОНКУРС "ОСВІТА МАЄ ТАЛАНТИ"

Цей конкурс з'явився не так давно, але став улюбленим та довгоочікуваним. Усі талановиті учні нашої гімназії охоче демонструють свої здібності. Конкурс триває у декілька етапів і закінчується гала-концертом, на якому юні зірки радують своїх шанувальників та отримують заслужені нагороди.
/Files/images/2020/64.jpg

СВЯТО ВЕСНИ ТА ЖІНОК - 8 БЕРЕЗНЯ
Святковий концерт!
/Files/images/2020/63.jpg
ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ "ЗРОБЛЕНО В ОСВІТІ"

На початку квітня в гімназії проводиться традиційна виставка "Зроблено в "Освіті". На загальний огляд учні представили свої роботи. Це були картини, поробки, виконані у різноманітних стилях, вишиті вироби. Після підрахунку голосів, журі оголосить переможців за результатами голосування.
/Files/images/2020/67.jpg
ДЕНЬ НАУКИ, ТВОРЧОСТІ ТА СПОРТУ

У кінці травня в нашій гімназії проходять урочистості з нагоди шкільного свята "День науки, творчості та спорту". Учні гімназії діляться результатами своєї науково-дослідницької діяльності в межах роботи Малої академії наук України, розповідають про перемоги у спортивних змаганнях, презентують свої малюнки, картини, вишивку. Провідна ідея нашого заходу - цікаве шкільне життя не обмежується тільки уроками.
/Files/images/2020/69.jpg
СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ МАТЕРІ Й МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ СІМ'Ї

У третю п'ятницю травня традиційно відбувається святковий концерт, присвячений Дню матері та Міжнародному дню сім'ї. Діти готують святковий концерт, упродовж якого висловлюють подяку найріднішим людям і переконуються, що родина та батьківщина - найцінніше, що є в житті кожного з нас.
/Files/images/2020/68.jpg

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, піднімається Державний Прапор України і звучать теплі й добрі слова привітань від гостей, учителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами та дипломами за участь в олімпіадах, у роботі МАН, у шкільному житті.
/Files/images/2021/139.jpg
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники йдуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.
/Files/images/2021/75.jpg