Новорічний концерт "Освіта" має таланти"

2019-12-27

26 грудня в гімназії відбувся святковий новорічний концерт за участю переможців конкурсу "Освіта" має таланти".

Галерея "Новорічний концерт "Освіта" має таланти" (27.12.2019)"

Благодійний ярмарок до Дня святого Миколая

2019-12-20

19 грудня у гімназії до Дня святого Миколая відбувся благодійний ярмарок. Діти та їх батьки вирішили таким чином допомогти учню 2 класу гімназії Захарову Олегу, який потребує серйозного лікування. Для дитини спільними зусиллями педагогічного колективу, працівників гімназії, учнів, батьківської громадськості готівкою зібрано більше 14 тисяч гривень. Дякуємо всім за небайдужість та душевну доброту. Олегу ми щиро бажаємо якнайшвидшого одужання.

Галерея "Благодійний ярмарок до Дня святого Миколая (20.12.2019)"

Заходи, присвячені Дню Збройних Сил України

2019-12-06

У гімназії відбулися заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Учні переглянули матеріали виставки книг та періодичної преси до Дня Збройних Сил України. Вийшов черговий випуск радіоновин «Збройні Сили України на варті територіальної цілісності держави». У всіх класах відбулися класні години.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

2019-12-02

У гімназії впродовж 2 тижнів проходять виховні заходи у межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

/Files/images/0_novini_2019_2020/IMG_20191203_142030.jpg

Зупинимо СНІД разом!

2019-11-29

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у гімназії пройшла акція "Зупинимо СНІД разом!".

Стоїть в скорботі Мати - Україна

2019-11-22

"Стоїть в скорботі Мати - Україна". Історична свічка пам’яті.

День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій відзначили сьогодні вгімназії.Сувору історичну правду про жахливі роки голодомору розповіла учням 10 класу історик Вікторія Володимирівна Басій. Історично – документальний фільм про причини і наслідки голодомору , про безмірні страждання українського народу,вражали дітей, спонукали до роздумів і вони задавали питання, які найбільше їх хвилювали. Піснями і віршами про страшний голодомор, в яких виливається великий біль і смуток багатостраждального народу, продовжувалась година пам’яті. Хвилиною мовчання вшанували і пам’ять загиблих в роки голодомору.

На закінчення зустрічі, на яку десятикласників запросили до ЦРБ Слобідського району, Вікторія Володимирівна Басій звернулась до молоді з проханням : завжди пам’ятати про страшну трагедію Голодомору та її трагічні наслідки, аби вона ніколи не повторилася на нашій рідній землі.

2019-11-12

21 листопада в гімназії пройшли заходи до Дня Гідності та Свободи. У всіх класах відбулися класні години, години спілкування, об'єднані навколо питань сободи та гідності. Учні переглянули відеозвернення міністерки освіти Ганни Новосад, телеведучої Наталки Мосейчук, кронпринца Хокона. Переглянули метафоричні світлини, заповнили мапу асоціацій. Команда гімназії взяла участь у правовому квесті "Філософія серця".

Галерея "День Гідності та Свободи (21.11.2019)"

День української писемності

2019-11-08

До Дня української писемності та мови в гімназії відбулося чимало заходів.

У 5-А класі відбулася година спілкування . Учні 5-7 класів взяли участьміському конкурсі знавців української мови "Філолог-ерудит", старшокласники та вчителі писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Члени учнівського самоврядування інсценували для молодших школярів казку "Колобок" на новий лад, а для учнів середньої ланки провели вікторину знавців української мови та флешмоб.

Хеллоуїн

2019-10-31

Напередодні Хеллоуїну у гімназії відбулася костюмована вечірка та дискотека.

/Files/images/0_novini_2019_2020/Х 2.jpg

Школа підриємництва

2019-10-17

Учні гімназії взяли участь у відкритті 10-го щорічного проекту "Школа підприємництва", організованого на базі НУА. На заході діти з задоволенням слухали про сучасні підприємницькі ініціативи від голови комісії підприємництва Молодіжної ради Давидьянця Дмитрія. Цікаво та захопливо пройшов психологічний тренінг "Командоутворення".

День працівників освіти

2019-10-04

4 жовтня самоврядування провело святковий концерт присвячений Дню працівників освіти. На свято були запрошені ветерани праці, вчителі, які пропрацювали в школі понад 40 років : Нужна Ганна Максимівна, Бондаренко Зоя Іванівна та Селюкова Лариса Вікторівна.

Галерея "День працівників освіти (04.10.2019)"

День фізичної культури та спорту

2019-09-30

27 вересня у гімназії традиційно відбувся День фізичної культури та спорту. Діти змагалися в естафетах, а також пройшли матчі з футболу та волейболу. У кінці робочого дня під час спортивного свята переможці отримали грамоти та солодкі призи.

Галерея "День фізичної культури та спорту (30.09.2019)"

Всесвітній день туризму

2019-09-26

Галерея "Всесвітній день туризму (27.09.2019)"

День миру

2019-09-19

Упродовж 17-19 вересня у гімназії пройшли заходи до Всесвітнього дня миру.

/Files/images/0_novini_2019_2020/IMG_20190918_130920.jpg

Місячник безпеки дорожнього руху

2019-09-17

У межах реалізації проекту "Дружба в дії" члени учнівського самоврядування провели для учнів 2-А класу вікторину "Будь обережний на дорозі!"

Галерея "Всесвітній день туризму (27.09.2019)"