/Files/images/2022/274.jpg

Корисні посилання для батьків

- Телеграм-канал «Подбай про себе»

- Посібник для батьків: Чим зайняти дитину в надзвичайній ситуації.pdf

- Посібник для батьків: Як я допоможу своїй травмованій дитині? На сайті представлена інформація для підтримки батьками їх дітей, які пережили травмуючі події.

- Довідник Безбар'єрності допоможе знайти інформацію щодо підтримки тих, хто знаходится в стресовому стані. Також важливою метою довідника є просвітниціка робота стосовно тем інклюзивної освіти, рівності, недискримінації, толерантності та інших над важливих тем у сучасному суспільстві.

- Всеукраїнський грамодський Центр "Волонтер". Освітня платформа.На сайті представлена цікава і корисна інформація на теми батьківства. Також на платформі є онлайн курси для батьків та підлітків.

-The Australian Parenting Website- Австралійський сайт створений для батьків. Перейшовши за посиланням ви знайдете величезну кількість інформацію стосовно виховання дітей різного віку. Сайт повністю на англійській мові, проте за допомогою налаштувань вашого браузера він переводится на українську що дасть вам змогу знайти відповіді на ваші запитання.

- Офіційний сайт ЮНІСЕФУ у розділі "Звіти і публікації" ва знайдете багато рекомендацій для батьків, дітей та підлітків.

Корисні посилання для підлітків

- Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар'єри. Якщо у вас є складнощі щодо професійного самовизначення то цей сайт зможе допомогти вам знайти додаткову інформацію на дану тему, пройти тестування, отримати навички на онлайн курсах.

Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал. Курс на платформі "Prometheus" дає змогу дізнатися, як взяти максимум від навчання онлайн та масових відкритих онлайн-курсів.

- MindMeister за допомогою цього інструменту ви зможете систематизувати складну інформацію, візуалізувати цікаві ідеї та плани.

Курс "Школа ефективного мислення" на платформі "ВУМ" Комплексна програма курсу дає можливісті для різнобічних тренувань навичок мислення. На сайті також представлені інші не менш цікаві курси.

-Дія. Цифрова освіта. На сайти ви знайдете важливу інформацію про навички користування Інтернет мережею, як реагувати на кібергулінг та ще багато іншого. Також сайт дає можливість пройти тестування і визначити рівень вашої медіаграмотності.