Система роботи з обдарованою молоддю

/Files/images/2023_2024/изображение_viber_2023-09-16_22-34-59-555.jpg

Членами МАН можуть бути учні різних вікових категорій, які мають значні досягнення у навчання, читають наукову-популярну літературу, беруть активну участь у предметних олімпіадах різних рівнів, займаються популяризацією знань, відповідально ставляться до справи. Пріоритетним напрямом державної політики в галузі освіти є створення умов для всебічного розвитку школярів як особистостей, розвитку їхніх талантів. Виявити і сформувати національну еліту, творчу особистість – це безпосередня функція Малої академії наук. МАН є центром підвищення соціального статусу знань, призначена створювати атмосферу наукового пошуку, розвивати уміння полемізувати, відстоювати власну точку зору, формувати власні наукові погляди на світ.

ГОЛОВНА МЕТА МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Залучити учнівську молодь до систематичної, науково-дослідницької, конструкторської, винахідницької діяльності в різних навчальних дисциплінах; створити умови для творчого самовдосконалення учнівської молоді; виявлення, розвиток та підтримка юних талантів та обдарувань; сприяння додатковій освіті учнів шляхом залучення до творчої діяльності.

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ МАН:

1. Забезпечити належну загальноорганізаційну підготовку учнів, що виявляють інтерес до наукової діяльності, розробити чітку систему розвитку потреби в науковій діяльності під час навчання в гімназії на основі глибокого усвідомлення цінностей і необхідності науково-дослідницької діяльності.

2. Створити умови для глибокої наукової підготовки учнів, розвинути їх цілеспрямованість, відповідальність, свідоме ставлення до розумової праці й становлення на цій основі пошукового, дослідницького способу мислення, потреби в самоосвіті, самовихованні й адекватній самооцінці своєї наукової діяльності.

3. Залучити учнів до зацікавленої участі в науково-дослідницькій роботі в рамках проблематики одного з відділень шкільного наукового товариства.

4. Розробити оптимальну систему підготовки учнів до написання і захисту науково-дослідницької роботи на конкурсі МАН.

Кiлькiсть переглядiв: 0